Gaillimh
Dé Domhaigh, 16 Samhain
Cluiche Ceannais Peile Sóisear Chonnacht – Oileáin Árann v Oileán Acla (Maigh Eo), Tuaim, 12.15i.n.
Cluiche Ceannais Peile Idirmheánach Chonnacht – Cill Aithnín v Naomh Crón (Ros Comáin), Tuaim, 2i.n.
Cluiche Leathcheannais Iomána Soisear A (Athimirt) – Mícheál Breathnach v Eanach Dhúin, Droichead an Chláirín, 2i.n.
Ciarraí
Dé Satharn, 15 Samhain
Cluiche Ceannais Peile Sóisear – Piarsaigh na Dromada v Brosnach, Staid Mhic Gearailt – 2.30i.n.
Dé Domhnaigh, 16 Samhain
Cluiche Ceannais Peile Nóibhíseach – Lios Póil v Lios Tré, Baile an Mhuilinn – 2.30i.n.
An Mhí
Dé Domhnaigh, 16 Samhain
Cluiche Ceannais Peile Faoi-21 B – Clann na nGael v Naomh Ultain, Páirc Tailteann – 3.00i.n.
Dún na nGall
Dé Domhnaigh, 16 Samhain
Cluiche Leathcheannais Peile Idirmheánach Uladh – Cloich Cheann Fhaola v Cumann Pheadair Naofa (An Dún), Dún Geanainn (Tír Eoghain) – 2.15i.n.
Cluiche Leathcheannais Peile Sinsear Uladh – Naomh Adhamhnáin v Naomh Éanna Omaigh (Tír Eoghain), Páirc na gCeilteach (Doire) – 2.30i.n.
Corcaigh
Dé Domhnaigh, 16 Samhain
Cluiche Ceannais Peile Mionúr A – Cill na Martra v Fánaithe na hAighlinne, Institiúid Teicneolaíochta Chorcaí – 2.00i.n.
Cluiche Ceannais Peile Mionúr B – Naomh Abán v Achadh Bolg, Institiúid Teicneolaíochta Chorcaí – 12.45i.n.
Port Láirge
Dé Satharn, 15 Samhain
Cluiche Ceannais Soisear Phort Láirge (Athimirt) – An Seanphobal v An Chill, Páirc an Bhreathnaigh, 2i.n.
Baile Átha Cliath
Dé Domhnaigh, 16 Samhain
Cluiche Ceannais Peile Sraith 8 – Na Gaeil Óga v Naomh Uinsionn, Páirc na Uinsionn – 11.00r.n.
Cluichí eile ar fud na tíre
Dé Domhnaigh, 16 Samhain
Cluiche Leathcheannais Peile Mumhan – Aibhistín de Staic (Ciarraí) v Baile an Chollaigh (Córcaigh), Pairc Aibhistin de Staic (Ciarraí) – 2i.n
Cluiche Leathcheannais Peile na Mumhan – Creatlach (An Clár) v Gleann na hUidhre (Port Láirge), Páirc Uí Fhearchair (Port Láirge) – 2.30i.n.
Cluiche Leathcheannais Iomána Laighean – Ratháirne (An Iarmhí) v Cill Chormaic-Cill Achaidh (Uíbh Fhailí), An Muileann gCearr (An Iarmhí) – 2i.n.
Cluiche Leathcheannais Peile Sinsear Uladh – Sleacht Néill (Doire) v Cluain Tiobrad (Muineachán), Omaigh (Tír Eoghain) – 2.30i.n.
Cluiche Ceannais Iomána Chill Chainnigh – Clárach v Seamróga Baile hÉil, Páirc Uí Nualláin – 2.45i.n.